Hakkımızda

Ayyıldız İlaçlama kurulduğu günden bu yana ilaçlama sektöründe ilkeli, kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışını kendine misyon edinmiş bir kurumdur. Temel prensibi hizmette kalite ve bunun sürekliliğini sağlamak olan Ayyıldız İlaçlama bu alanda bir çok yeniliğin de takipçisi olmuştur. Modern teknoloji ile çağa ayak uydurarak geniş bir vizyonda en son model ilaçlama ekipmanları ile sizlere sonuç odaklı hizmet sağlayan Ayyıldız İlaçlama şirketi ekonomik koşullarda bu alandaki tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır.

Sizlere daha kolay ulaşabilmek için Yalova’nın her yerinde hizmet veren Ayyıldız İlaçlama, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları ile bir telefon kadar uzağınızda. Alanında profesyonel ziraat mühendisleri, ziraat teknikerleri ve operasyon sorumluları ile 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet alabileceğimiz Ayyıldız İlaçlama tüm haşere, kemirgen ve böceklerle mücadele de yanınızda! Sağlık Bakanlığı ruhsatlı WHO (Dünya Sağlık Örgütü) ilaçlama teknikleri ile insan sağlığını ön planda tutan Ayyıldız İlaçlama, ihtiyacınız doğrultusunda her an yanınızda…

Vizyonumuz

 • Çevresine duyarlı, kültürel ve toplumsal değerler açısından ileri görüşlü bir anlayışa sahip olarak sektörümüzde en iyi hizmeti gelişmiş teknolojik cihazlarla vermek.
 • Sadece haşereleri ve zararlıları imha etmek değil, çevre ve insan sağlığının teminatı olmak.
 • Misyonumuz

 • Müşteri memnuniyetinin ve kaliteli hizmetin sürekliliği ve koşulsuz sağlanması.
 • Hizmet kalitemizin iyileştirilmesi ve geliştirilmesi
 • Müşterilerimize daha iyi ve daha sağlıklı bir yaşam sürdürebilmeleri için güvenilir, kaliteli ve en uygun maliyetli hizmetleri sunmak.
 • Ayyıldız ilaçlama

  Evinizi böcek basmışsa bizi hemen arayın gelelim.

  © Copyright 2022 Ayyıldız İlaçlama Tüm Hakları Saklıdır
  destek@ayyildizilaclama.com