Neler Yapıyoruz?

Yalova merkezli firmamız ile Yalova merkez ve ilçelerine hizmet vermekteyiz. Müşteri memnuniyeti odaklı anlayışımız ile oluşturduğumuz yüzlerce referansımız, yapacağımız işlerin en büyük teminatı olmaktadır.

Neden Biz?

Garantili İlaçlama

Müşteri Memnuniyeti

Donanımlı Kadro

Her ilçedeyiz

Hızlı Servis Ağı

Ödeme Seçenekleri

Referanslar

Sağlık Bakanlığı Ruhsatlı

person capturing an image

Ev Böcek ilaçlama

Yalova’da ev ilaçlama, uzman ekiplerce yapılması gereken halk sağlığı kuruluşlarından yetki belgesi almış firmalar tarafından yapılması gereken önemli bir iş dalıdır.

person capturing an image

Virüs Dezenfektan

Yalova, yoğun nüfusu ve gün içerisinde çok sayıda insanın uğramakta olduğu ilçelerimizden biri olarak, koronavirüs açısından tehlike arz eden alanlardan biri durumundadır.

person capturing an image

İş Yeri Böcek İlaçlama

Ayyıldız ilaçlama şirketimizden ofis, işyeri ilaçlama hizmeti almak için müşteri temsilcilerimizi 7/24 arayabilir, istediğiniz zaman ilaçlama hizmeti talep edebilirsiniz.

person capturing an image

Apartman Böcek İlaçlama

Nem ve sıcaklık ile birlikte oluşum gösteren haşere ve türleri apartman sakinlerinin canını sıkan durumlar arasında yer almaktadır.

person capturing an image

Bahçe Böcek İlaçlama

Haşere ve kemirgenler hem açık alanda hem de kapalı alanlarda yaşayabilirler. Açık alanlarda özellikle bahçe alanlarda yaşam olanağı bulurlar.

person capturing an image

Fabrika Böcek İlaçlama

Fabrikalar, genellikle ağaçlık bölgelerde ya da dere kenarlarına yakın alanlarında kurulduğundan; özellikle kemirgenler olmak üzere, fabrikada üretimi yapılan maddeye bağlı olarak haşerelerin de en çok görüldüğü alanlardan biridir.

Ayyıldız ilaçlama

Evinizi böcek basmışsa bizi hemen arayın gelelim.

© Copyright 2022 Ayyıldız İlaçlama Tüm Hakları Saklıdır
destek@ayyildizilaclama.com